SAMSUNG S20 PLUS 5G (EUROPE) (NEW BOX) SUPER OKAZION
i i ri

810 EURO

MEMORIA 128GB /12 RAM

Per me shume klikoni linkun e meposhtem!

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s20_5g-10044.php

Ka 12 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1909Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.