IPHONE XS - 64GB BLACK (SI I RI) JO REFURBISH
Si i ri

500 EURO

MEM 64GB
NGJYRA BLACK
AKSESORE OEM
COVER + XHAM DHURATE

Ka 3 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1367Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.