DELL INSPIRION 3593 (NEW) SUPER OKAZION! E pershtateshme per punime ing 3D
i i ri

800 EURO

CPU i7 1065G 1.3 - TURBO 3.9 GHZ
RAM 8 GB DDR4
HDD 256 GB SSD NVME
HDD 1TB
GPU IRIS GRAPHIC 
GPU MX230 2 GB I DEDIKUAR DDR5
WEBCAMERA - DVD RW -HDMI -TYPE-C etj
SCR  15.6 INCH FULL HD 1920-1080
BATERIA ZGJAT RRETH 5-6 ORË

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci!

Ka 12 MUAJ GARANCI garanci!     KODI: 1932Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.