HP WORKSTATION ZBOOK G4 (SI I RI) E pershtateshme per punime ing 3D
Si i ri

TELEFONO

CPU E3-1505M V6  3.0 - TURBO 4GHZ
RAM 32 GB DDR4
HDD 250 GB SSD NVME
GPU HD530 4GB 
GPU M1200M 4 GB I DEDIKUAR DDR5
WEBCAMERA / E SATA / DISPLAY PORT
EKRAN IPS 15.6 INCH FULL HD IPS
BATERIA ZGJAT RRETH 3-4 ORË

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! 

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1931Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.