HP WORKSTATION ZBOOK (SI IRI) 17 INCH E pershtateshme per punime ing 3D etj
Si i ri

550 EUR0

CPU i7 4800QM 2.7 GHZ TURBO 3.7 GHZ
RAM 16 GB DDR3
HDD 250 GB SSD
GPU HD4600 4GB
GPU K3100M 4GB I DEDIKUAR DDR5
WEBCAMERA / E SATA / DISPLAY PORT
EKRAN IPS 17.3 INCH FULL HD
BATERIA ZGJAT RRETH 3-4 ORË

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! ?

Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 257Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.