IPAD MINI 3 RETINA 4G LTE (SI I RI)
Si i ri

210 EURO

MEM 16GB
SCR 8 INCH 
WIFI - 4G LTE
COVER DHURATE!

Ka 3 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1651Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.