IPAD AIR 2 64GB 4G SPACE GRAY "SI I RI"
SI I RI

300 EURO

MEM 64 GB 

SCR 9.7 

WIFI- 4G LTE

Ka 3 MUAJ GARANCI garanci!     KODI: 555Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.