SAMSUNG GALAXY S10 5G (I RI) EUROPIAN
I ri

580 EURO

8GB/128GB MEMORIE

Ka 12 Muaj garanci!     KODI: 1479Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.