ASUS VIVOBOOK S530 (SI I RI) E pershtateshme per punime ing 3D
Si i ri

690 EURO

CPU i5-8265U 1.6 TURBO 3.9 GHZ Q/CORE
MEM 8 GB DDR4
SSD 250 GB 
HDD 750 GB
GPU HD520 4 GB 
GPU MX130 2GB DEDIKUAR
SCR 15.6 FULL HD 1920-1080 
DVD RW - USB - 3.0   ETJ 
BATERIA 3 - 4 ORE
WINDOWS 10 LICENSUAR

Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

Ka 6 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1922Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.