LENOVO THINKSTATION P330 (NEW) E pershtateshme per punime ing 3D
i ri

1150 EURO

CPU i7 8700 3.2 GHZ OCTA CORE 4.6 GHZ
MEM 32GB DDR4
SSD 500GB 
GPU QUADRO P2000 4GB DEDIKUAR
MAUS TASTJERE 
WINDOWS 10 PRO TE LICENSUAR

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci!

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1919Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.