IPAD PRO 12.9 GEN3 - 4G LTE (NEW BOX)
I ri

TELEFONO

MEM 256GB
SCR 12.9 INCH 
WIFI - 4G LTE
SPACE GRAY

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1918Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.