MACBOOK PRO RETINA 2017 (15) (SI I RI) SUPER OKAZION E pershtateshme per punime ing 3D
Si i ri

1390 EURO

CPU i7 2.8 GHZ QUAD CORE
RAM 16 GB DDR4
HDD 250GB SSD
GPU IRIS 1.5 GB
GPU ATI RADEON PRO 555 2GB DEDIKUAR
WEBCAMERA - TYPE-C
SCR 15 INCH RETINA DISPLAY
BATERIA 8 ORE
COVER DHURATE

Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1915Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.