ASUS TUF GAMING FX705G (SI I RI) E pershtateshme per punime ing 3D etj
SI I RI

1100 EURO

CPU i7 8750H 2.1TURBO 4.1
MEM 16 GB DDR4
SSD 256GB NVME
HDD 1TB
GPU GTX1050TI 4GB DEDIKUAR
SCR 17.3 FHD IPS 1920-1080
USB-3.0- HDMI - ETJ
BATERIA 5-6 ORE
WINDOWS 10 LICENSUAR

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci!

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1914Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.