MONITOR HP 27 CURVED (Z4N74AA) 1 Muaj i perdorur!
I ri

250 EUR

Per me shume klikoni linkun e meposhtem!

https://www8.hp.com/emea_middle_east/en/monitors/product-details/product-specifications/15594396

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1468Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.