SAMSUNG S20 PLUS SM-G985F/DS (NEW BOX)
i i ri

920 EURO

MEMORIA 128GB /8GB RAM

Per me shume klikoni linkun e meposhtem!

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s20+-10080.php

Ka 12 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1909Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.