HUAWEI MATE 30 PR0 (NEW)
i ri

770 EURO

HUAWEI MATE 30 PR0

MEM 8GB RAM / 250 GB MEMORIE
AKSESORE ORG + COVER DHURATE

Ka 6 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1907Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.