DELL ALIENWARE 17 R5 (SI I RI) E pershtateshme per punime ing 3D etj
SI I RI

TELEFONO

-CPU i7 2.2 8750HQ TURB 4.1 GHZ H/CORE
-RAM 16 GB DDR4
-HDD 250 GB SSD FLASH
-HDD 1TB
-GPU H630
-GPU GTX1070 8 GB DEDIKUAR
-WEBCAM -USB 3.0-HDMI-KEYBOARD LED 
-SCR 17.3 FULL HD 1920-1080
-BATERIA 5-6  ORE

Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

Ka 6 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1845Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.