LENOVO THINKCENTER M800 (SI I RI) SUPER OKAZION SASI E LIMITUAR
Si i ri

250 EURO

CPU i5 6500 3.2 GHZ TURBO 3.6 
MEM 8GB DDR4 
HDD 250GB SSD
GPU HD GRAPHIC 530 4GB 
DVD RW - USB 3.0 ETJ
MAUS TASTJERE

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1814Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.