IPHONE PRO 64GB (GREEN) (NEW BOX) EUROPIAN
I ri

1050 EUR

MEM 64GB
NGJYRA BLACK
COVER XHAM DHURATE

Ka 12 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1706Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.