PLAYSTATION 4 SLIM - 500GB (NEW BOX) SASI E LIMITUAR
i ri

240 EUR

PLAYSTATION 4 (I  I RI) 1 DORREZA 
HDD 500 GB 

DISPONOJNE  MBI 70 LOJRA PLS 

Ka 6 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1406Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.