IPHONE 11-64GB ALL COLOR (NEW BOX) EUROPIAN)
I ri

750 EURO

MEM 64GB 
COVER XHAM DHURATE!

Ka 12 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1707Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.