ACER R271 27 FHD IPS (NEW BOX
i ri

220 EUR

https://www.acer.com/ac/en/GB/content/model/UM.HR1EE.001

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 1782Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.