FUJITSU LIFEBOOK A555 (SI I RI) E PERSHTATCME PER PROGRAMIM!
Si i ri

300 EURO

CPU i5 5200U 2.2GHZ TURBO 2.7 GHZ
RAM 8 GB DDR3
HDD 250 GB SSD
GPU HD5500 2 GB
WEBCAMERA - USB 3.0 - HDMI -ETJ
SCR 15.6 INCH HD LED 1600-900
BATERIA 3-4 ORE

Ka 6 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1771Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.