SAMSUNG S10+ EUROPIAN (NEW BOX) EUROPIAN
i i ri

640 EURO

MEM 128GB/8GB RAM
COLOR WHITE
CHARGER ORG
KOVER DHURATE

Ka 12 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1677Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.