SAMSUNG GALAXY A10S (NEW BOX) SUPER CMIM
I ri

130 EURO

MEM 32GB/2GB RAM
COVER XHAM DHURATE

Ka 12 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1716Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.