APPLE IPHONE 11-128GB RED&BLACK (NEW BOX EUROPIAN)
I ri

810 EURO

MEM 128GB 
NGJYRA RED & BLACK
COVER XHAM DHURATE!

Ka 12 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1707Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.