DELL PRECIZION T7810 2X CPU (SI I RI) E Pershtateshme per punime ing 3D
Si i ri

550 EUR





CPU 2X - E5-2609 V3 HEZA CORE
RAM 32 GB DDR4 ECC 
SSD 250 GB SSD (E RE)
HDD 1 TB 7200 RPM 
GPU QUADRO K2200 4 GB DDR5 DEDIKUAR
WINDOWS 10 PROFESIONAL 
MAUS + TASTJERE 

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci! 

Ka 12 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1704







Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.