FUJITSU ESPRIMO E700 (SI I RI) SUPER CMIM!
Si i ri

89 EURO

CPU i5 3470 3.2 GHZ  QUAD CORE TURBO 3.6
RAM 4 GB DDR3
HDD 500 7200 RPM
GPU NTEL GRAPHIC 2GB
DISPLAY PORT-DVI-PORT COM- USB 3.0
MAUS TASTERE 

Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 1473Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.