ASUS ZENBOOK UX391U (SI I RI) E pershtateshme per programim etj!
Si i ri

850 EURO

CPU i7  i7-8550U 1.8 GHZ TURBO 4.0 GHZ
RAM 16 GB DDR4
HDD 500 SSD NVME
GPU INTEL IRIS 620
WEBCAMERA - USB 3.0 -TYPE 3PORT-FINGER - KEYBOARD ETJ
SCR 13.3 INCH FULL HD 1920-1080
BATERIA 8-10 ORE BATERI

Ka 6 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1697Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.