XIAOMI NOTE 8 (NEW BOX)
I ri

220 EUR

MEM 64GB/4GB
NGJYRA BLACK

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci!

Ka 6 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1688Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.