DELL INSPIRION 5370 (SI I RI) E pershtateshme per programim!
Si i ri

430 EUR

CPU i5-8250U TURBO 1.6 TURBO 3.4 GEN8
MEM 8  GB DDR4
HDD 250 GB SSD FLASH
GPU INTEL UHD GRAPHIC HD620 8GB 
SCR 13.3 INCH FULL HD
CAMERA -USB 3.0 - HDMI- ETHERNET ETJ
BATERIA 6-7 ORE
WINDOWS 10 PRO LICENSUAR

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci!

Ka 6 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1685Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.