SAMSUNG S10 + EUROPIAN DUAL SIM (SI I RI) 2 MUAJ I PERDORUR
Si i ri

570 EURO

MEM 128GB/8GB RAM
COLOR WHITE
CHARGER ORG

Ka 6 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1677Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.