HP ZBOOK EXTREM G3 (SI I RI) E PERSHTATSHME PER PUNIME ING 3D ETJ
SI I RI

820 EUR

CPU i7 6820HQ 2.7 GHZ TURBO 3.6 GHZ
RAM 32 GB DDR4
HDD 500 GB SSD
GPU HD530 4GB 
GPU M1000M 2 GB I DEDIKUAR DDR5
WEBCAMERA / E SATA / DISPLAY PORT
EKRAN IPS 15.6 INCH FULL HD
BATERIA ZGJAT RRETH 3-4 ORË

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! 😉

Ka 6 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1656Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.