DELL LATITUDE 7480 (SI I RI) E pershtateshme per programim!
Si i ri

590 EURO

CPU i7 7600 2.8 TURBO 3.9 GHZ
MEM 8GB DDR4
HDD 250GB SSD NVME
GPU HD620 4GB 
SCR 14 INCH 1920-1080 
WEBCAMERA - USB 3.0 HDMI ETJ
BATTERIA 5-6 ORE

Ka 6 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1654Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.