IPAD AIR 2019 64GB 10.5 - 4G LTE ( NEW BOX I PAHAPUR)
I ri

660 EUR

MEM 64GB 
SIM CARD

Ka 6 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1640Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.