HP PROBOOK 470 G2 (SI I RI) SUPER OKAZIO E pershtateshme per punime ing 3D
Si i ri

390 EURO

CPU i5 2.2 GHZ 5200U GHZ TURBO 2.8 GHZ
RAM 8 GB DDR
HDD 250 GB SSD
GPU HD5500
GPU ATI RADEON R7 2 GB DEDIKUAR
SCR 17.3 HD LED 1600 X 900
DVD RW - HDMI- USB 3.0
BATERIA 3-4 ORE

Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

Ka 6 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1635Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.