PLAYSTATION 4 - 500GB (SI I RI) + DY LOJRA
Si i ri

250 EUR

PLAYSTATION 4 (SI  I RI) 1 DORREZA 

SUPER OKAZION

HDD 500 GB 
GTA 5 - DRIVE CLUB

DISPONOJNE  MBI 50 LOJRA PLS 

DORREZA E DYTE - 5000 LEK NE (KOSTO)

Ka 2 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1406Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.