HP WORKSTATION ZBOOK (SI IRI) 17 INCH E pershtateshme per punime ing 3D etj
Si i ri

580 EUR0

CPU i7 480QM 2.7 GHZ TURBO 3.7 GHZ
RAM 32 GB DDR3
HDD 250 GB SSD
HDD 750GB
GPU K610M QUADRO 1GB DEDIKUAR  UP 8GB
WEBCAMERA -USB 3.0 - E SATA-DISPLAY PORT
SCR 17.3  INCH FULL HD IPS
BATERIA 3-4 ORE
WINDOWS 7 PROFESIONAL LICENSUAR

Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 257Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.