HP ZBOOK G2 EXTREM (SI I RI) E pershtateshme per punime ing 3D Etj
Si i ri

490 EUR

CPU i7 4810QM 2.8 GHZ TURBO 3.8 GHZ
RAM 16 GB DDR3
HDD 500 GB SSD
GPU HD4600 4GB 
GPU K2100M 2 GB DEDIKUAR DDR5
WEBCAMERA - E SATA-DISPLAY PORT
SCR 15.6 INCH FULL HD IPS
BATERIA 3-4 ORE

Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 1289Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.