LENOVO THINKPAD T440 (SI I RI) (SASI E LIMITUA)
Si i ri

200 EURO

-CPU i5 4300M 2.6 GHZ TURBO 3.3 GHZ 
-RAM 8 GB DDR3 
-HDD 120 GB SSD 
-GPU HD4600 2GB 
-WEBCAMERA- USB 3.0 - MINI DISPLAY 
-Ekrani 14.1 HD LED 
-BATERIA 3-4 ORE

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 1166Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.