IPAD PRO 12.9 2017 256GB-4G LTE
Si i ri

TELEFONO

MEM 256 GB
SCR 12.9 
WIFI 4G LTE

Ka 3 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1389Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.