DELL LATITUDE 3480 (SI I RI) E pershtateshme per programim!
Si i ri

400 EURO

CPU i5-7200U TURBO 2.5 GHZ TURBO 3.1
MEM 8 GB DDR4
HDD 250SSD 
GPU HD520
SCR 14 INCH FULL HD 1920-1080
WEBCAMEA -USB 3.0 - THUNDERBOARD 
BATERIA 4-5 ORE
WINDOWS 10 LICENSUAR

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci!

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 1303Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.