GAMING DELL 7775 27 INCH 4K (SI I RI)
Si i ri

TELEFONO

CPU RYZEN 7 1700 8 CORE 3.0 TURBO 3.7 GHZ
MEM 32GB DDR4
HDD 500GB SSD
HDD 1TB 
GPU RX580 8GB DEDIKUAR
SCR 27 INCH 4K
MAUS TASTJERE WIRELESS ORG

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1209Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.