IPHONE XR 64GB BLACK & BLU (NE KUTI TE PAHAPUR EUROPIAN SUPER OKAZION!
I ri

650 EURO

MEM 64GB 
NGJYRA ZEZE & BLU
COVER XHAM DHURATE!

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 980Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.