ASUS VIVOBOOK N552V (SI I RI) E pershtateshme per punime ing 3D etj
Si i ri

780 EURO

-CPU i7 2.6 6700HQ TURBO 3.5 GHZ QUAD CORE
-RAM 16GB DDR4
-HDD 128 GB SSD FLASH
-HDD 1TB
-GPU HD520
-GPU GTX960 4 GB DEDIKUAR
-WEBCAMERA -USB 3.0 -HDMI-KEYBOARD LED -
-SCR 15.6 FULL HD 1920-1080
-BATERIA 5-6 ORE

Ky produkt ka 6 muaj Garanci! 

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 1297Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.