IPHONE X 64GB (I ZI) (NEW BOX) SUPER OKAZION
I ri

750 EURO

MEM 64GB

NGJYRA BLACK 
Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 488Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.