IPHONE X 250GB BARDHE (SI I RI BOX)
Si i ri

550 EUR

MEM 250GB
NGJYRA E BARDHE
KARIKUES + FISHE + KUFJE ORG
COVER XHAM DHURATE

NUK I PUNON BLUETOOUTH (I PA HAPUR FIZIKISHT)

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1016Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.