DELL VOSTRO 15-5568 (SI I RI) E pershtateshme per punime ing 2D-3D
Si i ri

690 EURO

CPU i7-7500U 2.7 GHZ TURBO 3.5
MEM 16 GB DDR4
HDD 250SSD 
GPU HD620
GPU 940MX 2 GB DEDIKUAR
SCR 15.6 FULL HD 1920-1080
DVD RW-HDM-USB 3.0 - HDMI 
BATERIA 4-5 ORE

Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1284Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.