GPU GTX1050TI ZOTAC 2-4-6Gb NEW BOX
I ri

190 EUR

GPU GTX1050TI  4GB DDR5   190 EURO
GPU GTX1050     2GB DDR5   150 EURO

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 248Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.