SAMSUNG NOTE 9 (NEW BOX I PAHAPUR NGA KUTIA) EUROPIAN
Si i ri

600 EUR

MEM 128GB
NGJYRA ZEZE
XHAM + COVER DHURATE

Ky Produkt ka 6 Muaj Garanci!

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1169Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.